Umadina – furniture and more

Umadina Hakkında

Umadina; ev mobilyasından ofis mobilyasına, aydınlatmadan aksesuara, ev tekstilinden çocuklara yönelik tasarımlara kadar günlük hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulunduran, yüksek kalite ve yaratıcılık odaklı bir tasarım stüdyosudur.

Bunun yanı sıra,

Umadina, sadece bir tasarım stüdyosu olmanın çok ötesini vaat ederek, Kullanıcısını; günümüz dünyasının kalabalıklaşan seçenekleri, tarzları, zevkleri ve beğenilerinden ayrıştırıp, ona kendi içinde özgün bir berraklık sunmaktadır.

Bu berraklığın tanımında; zamandan, mekandan ve kalıplardan bağımsız, benzerliklerden uzak, özgür ve karekteristik bir ruhu temsil etmektedir Umadina…Onu benzersiz, farkedilir ve ayırt edilir kılan; her bir Umadina kullanıcısının hayat izleridir aslında…Umadina; bu birbirinden apayrı hayat izleri ile kurduğu diyaloglardan elde ettiği ilhamları; tasarımlarındaki çizgilere, kurgulara ve detaylara yansıtarak yol almaktadır.

İnanıyoruz ki Umadina kullanıcıları bu detaylardaki ruhu hissettiklerinde, onunla farklı bir yolculuğun keşfine çıkacaklardır. Bu yolculukta heyecanımıza ortak olan tüm müşterilerimize, işbirlikçilerimize ve rakiplerimize teşekkür ederiz…